10 راه طبیعی و بسیار آسون واسه آب کردن چربیای شکم وپهلو

تغذیه

همونطور که میدونید اضافه وزن می تونه یکی از دلایل بروز شکلای جور واجور مریضی ها مخصوصا دیایت و بیماریای قلبی و عروقی باشه.

در ادامه 10 راه طبیعی و بسیار آسون واسه آب کردن چربیای شکم و داشتن شکم و پهلوهایی صاف رو به شما میگیم.

۱ – سیر

سیر رو همراه با آبلیمو و آب گرم مخلوط کنین.سیر یکی از بهترین راه ها واسه آب کردن چربی ها و کلسترول بد و افزایش کلسترول خوب بدنه.

۲ – آبلیمو

آبلیمو رو با آب ولرم مخلوط کرده و نوش جون کنین.این کار به هضم غذا کمک می کنه و حرکات روده رو بهتر کنه. آبلیمو متابولیسم بدن رو زیاد می کنه، پس گزینه مناسبی واسه آب کردن چربیای دور شکمه.به این ترکیب می تونین عسل هم اضافه کنین.

۳ – کلم

کلم یه سم زدای قویه.سم زدایی اولین راه واسه آب کردن چربیای دور شکمه که کلم این هدف رو خوب نشونه گیری می کنه و با اضافه کردن کلم به رژیم غذایی تون می تونین از تشکیل چربیای شکم جلوگیری کنین.

۴ – چای سبز

چای سبز دارای ترکیباتیه که با افزایش متابولیسم بدن، چربیا رو نابود می کنه. این ماده غذایی یه منبع عالی از آنتی اکسیدان های خوبه.می تونین با اضافه کردن آبلیمو به چای سبز چربی سوزی رو دو برابر کنین.

۵ – سرکه سیب

سرکه سیب طبیعی یکی از نعمتای خداونده که می تونه در بدن معجزه کنه و این ماده یکی از بهترین راه ها واسه هدف قرار دادن چربیای شکم به کمک تنظیم سطح قند خون است. با اضافه کردن سرکه سیب به رژیم غذایی روزانه می تونین مطمئن شید که پرخوری نمی کنین چون که سرکه سیب احساس سیری به شما میده.

۶ – دارچین

دارچین رو با عسل و آب گرم مخلوط کنین و با معده خالی بخورین.این ترکیب در آب کردن چربیای شکم معجزه می کنه.

۷ – هندوانه

هندوانه یه میوه کم کالری، پر آب و پر ویتامینه.خوردن هندوانه اجازه پر خوری رو به مشا نمی ده.

۸ – ترکیب جادویی واسه آب کردن چربیای شکم!

در زیر یه ترکیب جادویی واسه آب کردن چربیای شکم می بینین که یافته های حاصل از اون حیرت زده تون می کنه. این ترکیب شامل خیار، زنجبیل پوره شده، لیمو، آب، برگ نعنا است که می تونین مخلوط این مواد رو هر روز بخورین.

۹ – گشنیز

گشنیز یه داروی طبیعی عالی واسه رفع نفخ معده است.

۱۰ – بادام

بادام با داشتن فیبر بالا به شما احساس پر بودن معده رو القا می کنه پس پرخوری نمی کنین. ۶ الی ۸ عدد بادام رو شب در آب خیسانده و صبح با معده خالی نوش جون کنین تا یافته های عالی رو در بدن تون ببینین.

.

منبع :

Written by

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *