موضوعات

 • آموزش روش هدف دار بازاریابی

برچسبا

 • روش هدف دار بازاریابی
 • مدیریت پروژه

سرفصلای مقاله

 

 • نرم افزار مدیریت پروژه معنیش چیه؟
 • به چه دلیل به نرم افزار مدیریت پروژه نیازه؟
  • صرفه جویی در زمان
  • نظم و اولویت بندی در کارا
  • نگهداری اطلاعات
 • امتیازات و مشکلات نرم افزار مدیریت پروژه

  مشکلات

  • امتیازات نرم افزار مدیریت پروژه
  • مشکلات نرم افزار مدیریت پروژه
 • درک نیازای سازمانی

 

امتیاز این پست

نرم افزار مدیریت پروژه معنیش چیه؟

نرم افزار مدیریت پروژه (Project Management Software) نرم افزاریه که واسه برنامه ریزی پروژه، پیشبرد پروسها و مسئولیتای هر بخش از پروژه، برنامه ریزی کلیه اجزای پروژه ها، تعیین مسئولیتا به وسیله مدیر پروژه به کار میره. این نرم افزار به مدیران پروژه اجازه میده تا روند انجام پروژه رو در هر بخش حتی کوچیکترین قسمتای شرکت هم مدیریت کنن. اگه از نرم افزارهای مدیریت پروژه به درستی استفاده شه می تونن به عنوان سیستمای اداری هم استفاده کرده شن. پس نرم افزار مدیریت پروژه یه مجموعه جور واجور از راهکارهای کاربران و مسئولین بخشای جور واجور پروژه س، که هدف اصلی اون آسون کردن برنامه ریزی و ردیابی عناصر پروژه در همه سطوحه.

برنامه ریزی

 • به چه دلیل به نرم افزار مدیریت پروژه نیازه؟

 

صرفه جویی در زمان

اهمیت مدیریت زمان در اجرای پروسهای کاری غیرقابل انکاره، واسه اجرای پروژه ها استفاده بهینه و برنامه ریزی شده از زمان به وسیله تیم اجرایی پروژه دلیلی اساسی واسه افزایش بازدهی، رشد و پیشرفت سازمانه. پس میشه گفت یکی از دلایل نیاز به نرم افزارهای مدیریت پروژه صرفه جویی در زمونه.

نظم و اولویت بندی در کارا

اولویت بندی درست کارا و وظایف اعضای گروه می تونه راهی واسه افزایش بهره وری باشه پس واسه مدیریت درست کارا برحسب اهمیت و ضرورت در بین اجرای پروژه به کار گیری نرم افزارهای مدیریت پروژه الزامیه. ما باید نرم افزاری رو انتخاب کنیم که توانایی و توانایی اولویت بندی وظایف و فعالیتا رو برحسب مهم بودن اونا، داشته باشه.

نگهداری اطلاعات

نگهداری از اطلاعات و مدارک موجود واسه اجرایی کردن پروژه دلیلی واسه جلب اعتماد مشتری، جذب مخاطب، رشد و پیشرفت سازمانه. پس نیاز به نرم افزارهای مدیریت پروژه در این مورد، الزامیه . نرم افزاری که انتخاب می شه باید ویژگیای مانند : پشتیبانی و سرور قابل اطمینان، انتقال سریع اطلاعات بین اعضا، کاهش بروز خطا در کار اعضا، و…. رو داشته باشه. اگه توقع دارین شرکتتون رشد و پیشرفت پیدا کنه به کار گیری نرم افزارهای مدیریت پروژه با سرورهای قابل اطمینان که قدرت بالا بردن امنیت اطلاعات و جمع کردن اونا تو یه نقطه رو داشته باشن گامی اساسی واسه رسیدن به این مهمه.

امنیت اطلاعات

 • امتیازات و مشکلات نرم افزار مدیریت پروژه 

مدیریت پروژه یه روش اصلی واسه سازمانا هستش تا پروژه رو بهینه سازی کرده و تضمین کنن که بالاترین سطح بازدهی و کارایی رو در حالی که پروژه ها رو در سراسر شرکت اجرا می کنن، ارائه میدن. نرم افزارهای مدیریت پروژه یکی از مفیدترین ابزارهاییه که می تونه به مدیران پروژه، تا اونجا که امکان داره و بدون توجه به صنعت، کمک کنه. در حالی که ترکیب کردن نرم افزار مدیریت پروژه می تونه پروسها رو بهتر کنه.، امتیازات و مشکلات آشکاری در استفاده کردن از اونا هست که نیاز به آزمایش دقیق دارن.

 • امتیازات نرم افزار مدیریت پروژه 

مجموعه جورواجور و جور واجور وسیله که نرم افزار مدیریت پروژه در اختیار قرار میده، می تونه یه پروژه رو به طرف جلو هدایت کنه. این امتیازات عبارتند از : همکاری کردن با اعضای تیم در زمان پیک : نرم افزار مدیریت پروژه ها معمولا وسایل ارتباطی رو عرضه می کنه و تیما رو در مسائل گفتگو، در زمان پیک کمک کنه. مزیت این نرم افزار اینه که هر عضو تیم می تونه به روز بودن رو حفظ کنه و به محض پیش اومدن موضوع یا شرایطی خاص خیلی سریع با همکاران رابطه برقرار کنه.

 • مشکلات نرم افزار مدیریت پروژه 

اگه دلایل خوبی واسه استفاده کردن از نرم افزار مدیریت پروژه هست، هم اینکه معایبی هم وجود دارن که باید مورد توجه قرار گیرند. بعضی از برنامه ها با در نظر گرفتن محاسبات ROI می تونن خیلی گرون باشن. در حالی که اپلیکیشنای مدیریت پروژه می تونه راه حلای بسیاری جفت و جور کنه، خیلی از اوقات اون راه حلا نیاز دارن تا به صورت سفارشی

راه حل

 • درک نیازای سازمانی 

قبل از خرید یه بسته نرم افزاری خاص، آزمایش نیازای سازمان سخته در واقع دونستن اینکه کدوم عملکردها یا عملیاتا لازم هستن، به موثر کردن روند اراده کردن کمک می کنه. به طور دقیق پیشرفت دادن لیستی از عملکردها و ویژگیا برحسب نیاز و انتخاب کمک می کنه تا مشخص کنیم کدوم بسته ها به طور دقیق تری با نیازای شرکت مطابقت می کنن. با در نظر گرفتن سرعت زندگی امروزه شاید به کار گیری نرم افزارهای مدیریت پروژه باید به دقت در برنامه های روش هدف دار بازاریابی شرکت بررسی شه. الان شکلای جور واجور مختلفی از نرم افزارهای مدیریت پروژه هست که در مقاله بعدی به معرفی اونا می پردازیم.

اراده کردن

لاوین قریشی

علاقه زیادی به مباحث جامعه شناسی دارم و همیشه تلاش می کنم در این میدون به روز باشم . با ورود به مجموعه Belovedmarketing دائم در تلاش واسه یادگیری، بهتر شدن و پیشرفت کردن هستم.
کتاب، موسیقی و فیلم دوستان همیشگی من هستن.

 

فروردین ۲۷, ۱۳۹۸

روانشناسی رنگا در بازاریابی(اینفوگرافیک)

روانشناسی


 

فروردین ۲۰, ۱۳۹۸

مدلای رفتار مصرف کننده چیه؟۱۰مدل رفتار مصرف کننده


 

بهمن ۲۷, ۱۳۹۷

اصول بازاریابی چیه؟ (مفاهیم و اصول اولیه)


 

بهمن ۲۴, ۱۳۹۷

بازاریابی پیام رسانی چیه؟ و کاربرده های اون در بازاریابی


۱ Comment

 1. بهمن ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱:۴۱ ق.ظ

  مقاله مفیدی بود ممنون.
  پیشنهاد میکنم در انتهای این مقاله لینک مقاله بعدی رو بذارین.

  جواب

دیدگاهتون رو بنویسین لغو جواب

نشانی ایمیل شما منتشر نمیشه. بخشای موردنیاز علامت گذاری شدن *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

سایت

ذخیره نام، ایمیل و سایت من در مرورگر واسه وقتی که دوباره دیدگاهی می نویسم.

لطفا جواب رو به عدد انگلیسی وارد کنین:

شونزده − یه =

Written by