در بخش اول مقاله «درج خودکار پست کانال تلگرام» یاد گرفتیم که چیجوری حساب KUKU خود رو به کانال تلگرام مون وصل کنیم. در بخش دوم خودکار پست کانال تلگرام می خوایم ببینیم که چیجوری می تونیم یه پست رو در تاریخ و ساعتی مشخص بذاریم تا خود به خود در کانالمان درج شه.

بسیار ، در مقاله قبلی تا این جا رسیدیم که یه ربات رو به عنوان ادمین کانالمان انتخاب کردیم و KUKU رو به اون وصل کردیم؛ و به این صفحه رسیدیم:

حال می خوایم پست زیر رو در کانال تلگرام خود، واسه امروز و ساعت ۱۴ و نیم ساعت درج کنیم.

بسیار ، اگه بخوایم یه عکس با کپشن رو درج کنیم، قبل از هر چیز باید متن کپشن رو در باکس Type your post here بنویسیم. بنا به تجربه، پیشنهاد می کنیم قبل از این که متن نوشته رو در این بخش بنویسین، اونو در تلگرام بنویسین (اموجی و هشتگ و چیزای دیگه ای به جز اینا هم با خیال راحت بذارین)، و بعد اونو کپی کرده و در باکس KUKU، پِیست کنین.

پیش نمایش لینک

بسیار ، تا این جای کار خوب پیش اومدیم! حالا با بخش Choose link for preview آشنا شید. اگه متنی که می خواین درج کنین، لینک داشته باشه، دو تا اتفاق میشه براش بیفته.

  • پیش نمایشی از محتوای لینک نشون داده شه.
  • پیش نمایشی از محتوای لینک نشون داده نشه.

حالا این رو که بخواین Preview لینک، نشون داده شه یا نشه، در بخش Choose link for preview قابل تعیینه. اگه No Preview رو انتخاب کنین، پیش نمایش لینک دیده نمی شه.

درج تصویر واسه پست

واسه اضافه کردن عکس، گزینه Add Images رو انتخاب کنین. تصویر مورد توجه رو یا آپلود کنین، یا Drag & Drop کنین و یا اینکه لینک عکس رو به KUKU بدین (لینک عکس در کانال تون دیده نمی شه، KUKU فقط خود عکس رو به کانال می فرستد.)

تعیین ساعت و تاریخ درج پست

پایین نوشته Choose link for preview، گزینه ای هست که با کلیک روی اون می تونین تاریخ و ساعت رو وارد کنین. تاریخ (میلادی) و ساعت (به وقت تهران) رو وارد کنین و بر دکمه Done کلیک کنین.
در آخر روی دکمه Schedule کلیک کنین. شادباش می بگیم! پست شما در وقتی که تعیین کردین درج می شه.

می تونین با انتخاب گزینه Check the Status در پنجره کوچیکی که در گوشه راست بالا ظاهر شده، یه شمای کلی از همه پستایی که قراره در کانال تون درج شه ببینین.

راستی پستی که Schedule کرده بودیم هم منتشر شد!

۱۵ روز اول به کار گیری KUKU رایگان است و بعد از اون می تونین یکی از این ۳ پلن رو انتخاب کنین:

پیشنهاد ما پلن Essential است. اگه ماهیانه پرداخت کنین می شه ۹٫۹۹ دلار و اگه سالیانه پرداخت کنین، میانگینش می شه ماهی ۷٫۹۹ دلار. ماهی ۳۰-۴۰ هزار تومن ارزشش رو داره!

دلار

واسه پرداخت به دلار هم وب سایتای مختلفی هستن که می تونین به اونا مبلغ رو به ریال بدین تا براتون پرداخت کنن.

بسیار این مقاله هم تموم شد. با امید به اینکه کمک خوبی به شما کرده باشه. ما در کانال تلگرام مون هر از چندگاهی ترفندهای این چنینی معرفی می کنیم؛ خوشحال میشیم مهمون مون باشین! نشانی کانال: https://telegram.me/Modir_TV

Written by